Biz Kimiz

Biz Kimiz? Ne Yapıyoruz?


Yalım Sahne Organizasyon 2008 senesinde İsmail Altındağ tarafından kurulan bir aile şirketidir. Bünyemizde halk oyunları, sahne şovları, revü gösterileri barındırıyoruz. Şirket olarak gelenekleri modern çözüm ve alternatiflerle harmanlayan bir ekibe sahibiz. Bizim önem verdiğimiz hususlar arasında en önemlisi samimiyet ve dürüstlük ilkesidir. Düğününüz düğünümüz, organizasyonunuz organizasyonumuzdur. Kendimizi enerjisi tükenmeyen ve güler yüzlü bir ekip olarak tanımlayabiliriz. Yıllar içerisinde, deneyimlerimizden öğrendiğimiz bir diğer ilke de ulaşılabilir olmaktır. Bizlere ulaşabileceğiniz adres ve numaralar aşağıda paylaşılmıştır. Bizleri Instagram ve Facebook’tan takip edebilir, değerli görüş ve önerileriniz için mail atabilirsiniz. Siz sevgili müşterilerimiz ile bu süreçte çözüm ortaklarımız ile birlikte yanınızda olmaya hazırız. Sizler için yapacağımız tasarım ve konseptler için bizim sınırımız, sizin hayal gücünüz.

.

Biz işini aşkla yapan, neyin ne olmaması gerektiğini bilen Deniz ve Yiğit adında bir çift işine tutkuyla bağlanmış bireyleriz..

.

Bizler Bodrum ve çevresinde düğün, davet, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet gibi sizin için özel olan günleri ve geceleri organize ediyoruz. Organizasyonlarınızın lüks, kaliteli olması ve misafirlerinizin en iyi şekilde eğlenebilmesi için özen gösteriyoruz. Böyle bir gününün, kişinin/çiftin yaşamı boyunca yaşayabileceği en önemli günler arasında yer aldığı bir sır değildir. Bununla birlikte gelen büyük onur ve sorumluluğu göğüslüyoruz..

.

Tutkulu bireyler olarak heyecanınızı anlıyor ve paylaşıyoruz. Bunun için sizlere unutamayacağınız kalite ve titizlikle hizmet veriyoruz. Yaratıcı fikir ile ister modern, ister klasik, ister peri, isterse uçuk kaçık ve çılgın olsun, tüm düşüncelere göre bir fikrimiz var..

.

Genç ve dinamik kadromuz ile drone çekimleri fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz bunları kurgulayıp sizlere sunuyoruz. Arzu ederseniz düğün ya da nişanınız için insanların girip sizleri tanıyabileceği ve özel anlarınızı paylaşabileceği web siteleri hazırlıyoruz..

.

Tabaklar nasıl olacak, masa örtüleri ne renk olsun, sandalyeler, müzik, davetiyeler, yemekler, servisi kim yapacak, pasta istediğimiz gibi olacak mı, herkese yetecek mi, içecekler yetişmedi ve daha birçok konu sizi strese sokup eğlencenizden etmesin. Her şeye yetişmek için biz varız..

Bize Ulaşın