Hizmetlerimiz

Her Zaman En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Gelinliğinizi Aldınız, Ya Sonra?


Gelinliğinizi giydiniz, peri kızı gibisiniz. Mankenlere taş çıkartıyorsunuz. İyi de fotoğraflar ve videolar güzel olmazsa neye yarar? Katalog çekimi yapar gibi özenle size gelecek olan ekibimiz bu güzelliğinizi yıllar boyunca estetik bir anlayışla ölümsüzleştiriyor. Yıllar sonra baktığınızda mutlulukla o günkü heyecanınızı hatırlayacaksınız


Bize Ulaşın

Evleniyoruz...


O muhteşem günü sanki Oscar Ödülüne aday olacak şekilde çekip kurgulayıp, saklayıp seneler sonra çocuklarınızla izlemek istersiniz tabii. Drone ile havadan ve karadan hem sizi hem de düğün mekanınızın çekimlerini yapıp kurgusunu yapıp montajladıktan sonra size teslim ediyoruz. Düğünde neler olmuş neler, siz davetlileriniz ile halay çekerken arkada neler oluyor bir bilseniz.


Bize Ulaşın

Sadece Düğün, Dernek Değil Tabii...


Düğün belki de en önemli gün tabii ancak sizin için başka bir gün daha önemli olabilir. Bizlerde tabii ki sadece düğünlerde hizmet vermiyoruz. Şirket kokteylleri, lansmanlar, açılışlar, mezuniyet törenleri ve daha bir çok etkinlik için hazırız. Ses sistemi kiralama, sanatçı temini, mekan süsleme, catering gibi daha bir çok konuda sizlere yardımcı olamaya hazırız. En iyi neler yaptığımızı altta listeleyerek sunalım.


Bize Ulaşın

HİZMETLERİMİZ